Pristatome Sortus įmonės vadovą ir pramoninių filtrų ekspertą Viktorą.

„Pateikti individualius pramoninio filtravimo ir aspiracijos sprendimus klientams net ir ten, kur netinka užsienio gamintojų siūlomi standartai, arba kur konkurentai atsisako padėti.” – tai įmonės Sortus, užsiimančios pramoninių filtrų gamyba įkūrėjo Viktoro Pranevičiaus pagrindinis tikslas, kuriuo jis vadovaujasi dirbdamas su klientais ir siekdamas būti unikalus bei vienintelis šioje rinkoje.

Viktoras yra tikras šios srities ekspertas – pramoninio filtravimo versle dirba jau 9 metus.

„Pradėjau mokytis ir turėjau galimybę susipažinti su šio verslo paslaptimis Suomijoje, kompanijoje Industri Textil JOB OY, iš geriausio Europoje pramoninio filtravimo specialisto Timo Laati. Iki šių dienų bendradarbiaujame kai kuriuose projektuose.
Suomiška mokykla yra unikali tuo, kad joje yra praktiškai visos pramonės šakos, todėl ši patirtis leidžia save laikyti profesionalu. ”

Dirbant šioje srityje Viktoras teigia įgavęs patirties su įvairiomis pramonės šakomis, todėl tai leidžia vienoje srityje įgytą patirtį pritaikyti kitoje ir pažiūrėti į situacijas kitu kampu.

Per visą savo patirties laikotarpį Viktoras aptarnavo daugiau nei 300 klientų: cemento, cheminių trąšų, medžio, metalo apdirbimo, maisto pramonės ir kitų įmonių.

„Aš asmeniškai nežinau Lietuvoje kitos įmonės, kuri galėtų pati savarankiškai suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti savo pramoninį filtrą” – didžiuojasi įmonės įkūrėjas Viktoras.